Bakım ve Onarımlar

Servisimiz aracınızın bakım ve onarımına önem verir. Son derece profesyonel servis ekip ve teknisyenlerimiz, aracınızın performansı ve güvenli bir sürüş sağlamasına yardımcı olurlar. Servisimizde aracınızın her parçasını yakından tanıyan uzman kişilerce verilen profesyonel hizmet ve kaliteli orijinal yedek parçalar sayesinde, ödediğiniz ücretin karşılığını alacağınıza emin olabilirsiniz.
  

  Periyodik Bakım

Periyodik bakım, küçük sorunların büyüyerek, yüksek maliyetli sorunlara dönüşmesini önler. Böylece hem sizi hem de aracınızı korumaya yardımcı olur.
Servisimizin sunduğu üstün kaliteli bakım hizmetleri sayesinde garanti kapsamındaki haklarınızın yanı sıra aracınızın ikinci el değeri de korunmuş olur. Servisimizin üstün kaliteli bakım hizmetleriyle birlikte aşağıdaki konularda ayrıntılı bilgi alma imkanınız da olacaktır:
• Rekabetçi ürün ve hizmet teklifleri
• Hızlı ve sorunsuz randevu sistemi
• Belirlenen bakım için net fiyat
• Size en uygun zamanda araç teslimatı
• Fatura ve yapılan bakım işlemleri

Tüv Kontrol
Servisimizin Farkını Hissedin
Aracınızı, TüvTürk araç muayenesine götürmeden, servisimize getirin. Tüm eksiklerinizi giderelim, siz de araç muayenenizi bir defada, zaman kaybetmeden tamamlayın.

    

 
   Mix Car Service ® 2013 Her Hakkı Saklıdır.
   Tasarım : Netfikir Bilişim

Anasayfa   Güvenlik Kontrolleri   Bakım ve Onarımlar  Servis Randevusu   Lastikler    Aksesuarlar    Garanti    İletişim