Lastikler
Yol ile temasınızı kesmeyin!

Lastikler, yol ile temasınızı sağlayan yegane parçalardır ve her lastiğin yola dokunduğu alan, kabaca bir el büyüklüğündedir. Otomobiliniz için en doğru lastikleri seçeceğiniz yer ise Mix Car Servisdir. Uzmanlarımız, doğru lastik tercihi yapabilmeniz için gerek marka, gerekse cazip fiyatlar konusunda size tavsiyeler verecekler ve rehberlik edeceklerdir. Bunun yanı sıra, tüm güvenlik parçalarının kontrol edilmesini de sağlayacaklardır.

Lastik Çeşitleri

Özellikle soğuk havalarda soğukkanlı ve kontrollü olun!
Hava sıcaklığı 7 derecenin altına düştüğünde, kış lastikleri kullanmanızı öneriyoruz. Çünkü kış lastikleri, içerdikleri bileşenler sayesinde, soğuk havalarda sertleşerek katılaşmayı engeller. Hatta bazı ülkelerde, kış lastiği kullanmak yasal zorunluluk haline getirilmiştir. Kış şartlarında emniyetli bir sürüş ve performans güvencesinin, ancak lastik yanaklarında kar tanesi işareti bulunan kış lastikleri tarafından sağlandığını unutmayın!

Çamur, kar ve bunların arasındaki her şey için!
M+S (çamur ve kar) lastikleri, çamurda ve karda sürüş için özel olarak tasarlanmıştır ve bu koşullarla başa çıkabilmek için sert ve pürüzlü bir profile sahiptir. M+S lastikler için, lastik yanaklarında kar tanesi işareti bulundurmuyorsa, özel bir kış performansı tanımlanmamıştır.

Mevsimin getirdiği tüm koşullar için çok yönlü!
Sözde '4 mevsim lastikleri' tüm yıl boyunca kullanılabilir ve lastik yanaklarında güneşi yağmur damlası ve yaprak sembolü bulunmaktadır. Ancak testler, bu lastiklerin, kış ve yaz lastiklerinin kendilerine özgü performanslarını sağlayamadığını göstermektedir.

Hava kaçırsa bile sürüşe güvenle devam edin: Run-flat Lastikler
Run-flat lastikler, basınç kaybetseler bile yola devam etmenizi sağlar. Belirli hızda ve belirli bir mesafe boyunca, sürüşe devam edebilirsiniz.

                  
 


 


 
Tek pakette kapsamlı kış güvenliği

     Mix car service  kış tekerleği önerileri için başvurabilecğiniz en iyi yerdir. Mix Car Servisden  doğru lastik ve jant kombinasyonu için tavsiye alabilir ve kapsamlı çelik ve alaşımlı tekerlek tasarımı seçenekleri arasından dilediğinizi seçebilir ve lastikleriniz için marka önerileri ile cazip fiyat avantajları elde edersiniz.

Hava sıcaklığı 7 derecenin altına düştüğünde, kış lastikleri kullanmanızı öneriyoruz. Çünkü kış lastikleri, içerdikleri bileşenler sayesinde, soğuk havalarda yumuşaklıklarını muhafaza ederler. Hatta bazı ülkelerde, kış lastiği kullanmak yasal zorunluluk haline getirilmiştir. Kış şartlarında emniyetli bir sürüş ve performans güvencesinin, ancak lastik yanaklarında kar tanesi işareti bulunan kış lastikleri tarafından sağlandığını unutmayın!

    

 
   Mix Car Service ® 2013 Her Hakkı Saklıdır.
   Tasarım : Netfikir Bilişim

Anasayfa   Güvenlik Kontrolleri   Bakım ve Onarımlar  Servis Randevusu   Lastikler    Aksesuarlar    Garanti    İletişim